ΣΥΝΕΔΡΙΑ-ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

ΠΡΩΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΕΘΝΟΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑΣ 11,12 ΚΑΙ 13/10/2019

Η  Ελληνική Εταιρεία Εθνοφαρμακολογίας  σε συνεργασία με το  Τμήμα Φαρμακευτικής  του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει το  1 ο  Πανελλήνιο Συνέδριο Εθνικής Φαρμακευτικής  με θέμα « Παραδοσιακή Θεραπευτική - Μύθοι και Αλήθειες » που θα διεξαχθεί στην Αθήνα στις  11,12,13 Οκτωβρίου 2019 στο  Εθνικό Ίδρυμα Ερευνών .

Στόχος του συνεδρίου είναι η ενημέρωση και η ανταλλαγή απόψεων καθώς και η αναζήτηση λύσεων για όλα τα κρίσιμα θέματα που απασχολούν τους επιστήμονες των ειδικοτήτων που έχουν σχέση με την παραδοσιακή χρήση των φυτών και αξιοποίηση της σχετικής γνώσης για τη βελτίωση της ποιότητας ζωής.

Επισυνάπτονται θα βρείτε:

την αφίσα,

το πρόγραμμα του συνεδρίου και τις

προτάσεις προβολής.

Για εγγραφές και περισσότερες πληροφορίες ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

Για οποιοδήποτε πρόβλημα στην εγγραφή παρακαλώ επικοινωνήστε με τον κ. Σπύρο Σιδέρη από την εταιρεία διοργάνωσης Zita Congress.

s.si@zita-congress.gr