ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ

ΠΡΩΤΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ "ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ-ΕΛΕΓΧΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ" - 22.10.19

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καλούνται οι  Μεταπτυχιακοί Φοιτητές του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Φαρμακευτικής: «Φαρμακευτική Ανάλυση – Έλεγχος Ποιότητας» με ακαδημαϊκό έτος εγγραφής 2019-2020, όπως προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος την Παρασκευή  1/Νοεμβρίου/2019  και ώρα 11:00 – 14:00 για να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους.

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

1.   Μία (1) φωτογραφία. Οι φοιτητές που ενδιαφέρονται να υποβάλλουν αίτηση για χορήγηση κάρτας σίτισης πρέπει να προσκομίσουν μία (1) επιπλέον φωτογραφία.

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία του Τμήματος ως εξής:

• προσερχόμενοι κατά τις ημέρες και ώρες υποδοχής κοινού (Δευτέρα- Τετάρτη- Παρασκευή 11:00-14:00) και
  • τηλεφωνικά, σε καθημερινή βάση, στο τηλέφωνο 210.727.4666.

Από τη Γραμματεία

22/10/2019