ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Δ’ ΕΤΟΥΣ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ)

Εθνικόν και Καποδιστριακόν

Πανεπιστήμιον Αθηνών

ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ

___________________________________________________________________________________

Αθήνα, 11 – 9 – 2023

Θέμα: Εγγραφή στα εργαστήρια Δ’ έτους (Εργαστήριο Φαρμακευτικής Ανάλυσης και Φαρμακευτικής Τεχνολογίας)

Καλούνται οι φοιτητές του Δ’ έτους να εγγραφούν στα εργαστήρια του έτους τους στην πλατφόρμα eclass.uoa.gr/courses/PHARM162/

μέχρι την Πέμπτη 28/9/2023.

Αφού κάνετε εγγραφή στο μάθημα (με e-mail και αριθμό μητρώου), να επιλέξετε την ομάδα που σας ενδιαφέρει.

Οι φοιτητές του Α’ τμήματος θα ασκηθούν στο εργαστήριο Φαρμακευτικής Τεχνολογίας στο χειμερινό εξάμηνο και στο εργαστήριο Φαρμακευτικής Ανάλυσης στο εαρινό εξάμηνο.

Οι φοιτητές του Β’ και Γ’ τμήματος θα ασκηθούν στο εργαστήριο Φαρμακευτικής Ανάλυσης στο χειμερινό εξάμηνο και στο εργαστήριο Φαρμακευτικής Τεχνολογίας στο εαρινό εξάμηνο.

Αν συμπληρωθούν ΟΛΕΣ οι ομάδες (και μόνο τότε) να εγγραφείτε στην ομάδα με τίτλο ‘ΛΟΙΠΟΙ’ και θα τοποθετηθείτε αναλόγως.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Να ενταχθούν στις ομάδες ΜΟΝΟ όσοι θα ασκηθούν στα Εργαστήρια τη νέα ακαδημαϊκή χρονιά 2023-2024. Οι υπόλοιποι ας μείνουν απλώς εγγεγραμμένοι στο μάθημα. Επίσης, όσοι ασκηθούν μόνο στο ένα από τα 2 εργαστήρια να το δηλώσουν στο idotsik@pharm.uoa.gr (Ι. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ)

Οι υπεύθυνοι των εργαστηρίων

Π. Δάλλας, Ι. Ντότσικας