ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ

e-mail: secr[at]pharm.uoa[dot]gr

Αθήνα  29.09.2020

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Εγγραφές των εισαγομένων στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022 με την ειδική κατηγορία των  Αλλοδαπών-Αλλογενών

Οι εγγραφές της εν λόγω κατηγορίας θα πραγματοποιηθούν την  Πέμπτη 30/09/2021  και  ώρα  10:00 π.μ. στη Γραμματεία του Τμήματος Φαρμακευτικής.

Για να δείτε την εγκύκλιο του Υπουργείου και τα δικαιολογητικά εγγραφής πατήστε εδώ.

Όλες οι ανωτέρω διαδικασίες εγγραφής ολοκληρώνονται είτε από τον ίδιο τον υποψήφιο ή από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτόν  πρόσωπο.

Κατά την εγγραφή θα τηρηθούν όλα τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού (τήρηση αποστάσεων, υποχρεωτική χρήση μάσκας, κ.λπ.).

Από τη Γραμματεία του Τμήματος