ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ

ΝΕΟΤΕΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 30.10.2020

ΝΕΟΤΕΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καλούνται οι  Μεταπτυχιακοί Φοιτητές των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Φαρμακευτικής  με ακαδημαϊκό έτος εγγραφής 2020-2021:

«Βιομηχανική Φαρμακευτική»,

«Κλινική Φαρμακευτική»

«Κοσμητολογία-Δερματοφαρμακολογία»,

«Σχεδιασμός και Ανάπτυξη νέων Φαρμακευτικών Ενώσεων» και

«Φαρμακευτική Ανάλυση – Έλεγχος Ποιότητας»

να υποβάλουν αποκλειστικά μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Τμήματος Φαρμακευτικής (secr[at]pharm.uoa[dot]gr) ευκρινώς σαρωμένα και υπογεγραμμένα

τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για την εγγραφή τους τη  Δευτέρα  2/Νοεμβρίου/2020.

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

1. Αίτηση

2. Υπεύθυνη δήλωση γνώσης του κανονισμού.

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία του Τμήματος ως εξής:

• μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Γραμματείας secr[at]pharm.uoa[dot]gr
  • τηλεφωνικά, σε καθημερινή βάση, στο τηλέφωνο 210.727.4666
  • σε έκτακτες περιπτώσεις, δια ζώσης, αποκλειστικά κατόπιν πρότερης τηλεφωνικής επικοινωνίας με τη Γραμματεία.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΝΩΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ