ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ "ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ, ΑΝΑΠΤΥΞΗ, ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΙΟΔΡΑΣΤΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ" 30.9.2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καλούνται οι  Μεταπτυχιακοί Φοιτητές του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Φαρμακευτικής: «Απομόνωση, Ανάπτυξη, Παραγωγή & Έλεγχος Βιοδραστικών Φυσικών προϊόντων» με ακαδημαϊκό έτος εγγραφής 2020-2021, όπως προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος την Πέμπτη  1/Οκτωβρίου/2020  και ώρα 11:00 – 12:00 για να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους.

Όλες οι ανωτέρω διαδικασίες εγγραφής ολοκληρώνονται  είτε από τον ίδιο τον φοιτητή  ή από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτόν πρόσωπο.
    Κατά την εγγραφή θα τηρηθούν όλα τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού . ( Τήρηση αποστάσεων, υποχρεωτική χρήση μάσκας, κ.λ.π.).

Απαραίτητα δικαιολογητικά:
Μία (1) φωτογραφία. Οι φοιτητές που ενδιαφέρονται να υποβάλλουν αίτηση για χορήγηση κάρτας σίτισης πρέπει να προσκομίσουν μία (1) επιπλέον φωτογραφία.

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία του Τμήματος ως εξής:
-    μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Γραμματείας secr@pharm.uoa.gr
-    τηλεφωνικά, σε καθημερινή βάση, στο τηλέφωνο 210.727.4666
-    σε έκτακτες περιπτώσεις, δια ζώσης, αποκλειστικά κατόπιν πρότερης τηλεφωνικής επικοινωνίας με τη Γραμματεία.

ΓΙΑ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΝΩΣΗΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ