ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ – ΑΛΛΟΓΕΝΩΝ, ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2022-2023

Συμπληρωματικές εγγραφές των εισαγομένων στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023 με την ειδική κατηγορία των  Αλλοδαπών-Αλλογενών .

Παρακαλούνται οι εισαγόμενοι στο Τμήμα Φαρμακευτικής για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023, με την ειδική κατηγορία των Αλλοδαπών-Αλλογενών, οι οποίοι δεν έχουν ήδη πραγματοποιήσει την εγγραφή τους δια ζώσης, να προσέλθουν την  Παρασκευή 30/09/2022  και  ώρα  10:00 πμ στη Γραμματεία του Τμήματος Φαρμακευτικής, με τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την ολοκλήρωση της εγγραφής τους.

Για να δείτε την εγκύκλιο του Υπουργείου και τα δικαιολογητικά εγγραφής πατήστε εδώ.

Όλες οι ανωτέρω διαδικασίες εγγραφής ολοκληρώνονται  είτε από τον ίδιο τον υποψήφιο ή από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτόν  πρόσωπο.

Εκ της Γραμματείας