ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022-2023

Παρακαλούμε όσοι φοιτητές δεν έχουν προβεί στην ηλεκτρονική δήλωση μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2022-2023, να αποστείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα στη Γραμματεία του Τμήματος (secr[at]pharm.uoa[dot]gr) το αργότερο έως και την Τετάρτη 14-12-2022 προκειμένου να τους δηλωθούν τα μαθήματα από τη Γραμματεία ώστε να μπορούν να λάβουν μέρος στην εξεταστική του χειμερινού εξαμήνου.

Η παραπάνω διαδικασία θα γίνει μόνο για το τρέχον εξάμηνο,κατ’ εξαίρεση, με σκοπό την εξυπηρέτηση των φοιτητών του Τμήματος λόγω του ότι οι ηλεκτρονικές δηλώσεις μαθημάτων πραγματοποιήθηκαν νωρίτερα από τα προηγούμενα ακαδημαϊκά έτη. Αυτό οφείλεται στην αλλαγή της διαδικασίας δήλωσης και παραλαβής των συγγραμμάτων του Ευδόξου (ολοκλήρωση ηλεκτρονικών δηλώσεων ως προϋπόθεση για τη δήλωση και παραλαβή των αντίστοιχων συγγραμμάτων).

Επιπλέον, αφορά μόνο σε δήλωση μαθημάτων που δεν έχει πραγματοποιηθεί καθόλου για το τρέχον εξάμηνο και δεν αφορά σε διορθώσεις/προσθέσεις/αφαιρέσεις μαθημάτων σε δηλώσεις που έχουν ήδη πραγματοποιηθεί.

Υπενθυμίζεται τέλος η υποχρέωση των φοιτητών μας να ενημερώνονται από τις ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα του Τμήματος, προκειμένου να μην αντιμετωπίζουν προβλήματα κατά τη διάρκεια των σπουδών τους.

Εκ της Γραμματείας