ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ "ΒΙΟΛΟΓΙΑ" - 9 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Έχει δημοσιευθεί ανακοίνωση στο μάθημα ΒΙΟΛΟΓΙΑ.

Θέμα: Κατανομή των εξεταζόμενων φοιτητών με φυσική παρουσία στο μάθημα "ΒΙΟΛΟΓΙΑ" - 9 Ιουλίου 2020

Μήνυμα:

Ανακοινώνεται πως στο e-class του μαθήματος και ειδικότερα στο φάκελο "ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 - ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ" έχουν αναρτηθεί τα ακόλουθα έγγραφα:

1. Οδηγίες τρόπου εξέτασης όπως μας δόθηκαν από το Τμήμα της Φαρμακευτικής (αρχείο pdf)

2. Ο συγκεντρωτικός πίνακας όσων δήλωσαν για την εξέταση και η αίθουσα στην οποία θα εξεταστούν (δίνεται μόνο ο Αριθμός Μητρώου)

3. Αναλυτικοί πίνακες για κάθε ζώνη για κάθε αίθουσα (όπου κάθε φοιτητής μπορεί να επιβεβαιώσει που και πότε θα εξεταστεί)

Οι φοιτητές που θα εξεταστούν εξ' αποστάσεως θα ενημερωθούν τις επόμενες μέρες για την ώρα και τον τρόπο εξέτασης τους. Θα γίνει προσπάθεια να εξεταστούν την ίδια μέρα.

Καλό διάβασμα και καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας

Οι διδάσκοντες του μαθήματος