ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ¨ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ¨ ΤΗΣ 17/09/2020

Εθνικόν και Καποδιστριακόν Πανεπιστήμιον Αθηνών

Ιατρική Σχολή

Εργαστήριο Ανατομίας – «Ανατομείο»

Δ/ντής: Αν. Καθηγητής  Θεόδωρος Γ. Τρουπής

Διεύθυνση: Μ. Ασίας 75, Γουδή, TK 11527, Αθήνα – Tηλ: 210.7462304, Fax: 210.7462398

E–mail:   anatomeio-ekpa@med.uoa.gr

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ

ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Καλούνται οι παραπάνω φοιτητές σε εξέταση (περιόδου Σεπτεμβρίου 2019-2020) στο μάθημα της «ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ», την  Πέμπτη 17-9-2020 και ώρα 14:00 -15:30 .

-Η συγκέντρωση των φοιτητών θα γίνει στο αμφιθέατρο Ανατομίας (ισόγειο κτιρίου 4) σύμφωνα με τα μέτρα προστασίας της ‘Κ.Υ.Α.’ που αφορούν στη νόσο ‘ covid-19 ’.

• Δηλώσεις συμμετοχής: είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ και μπορούν να γίνουν ηλεκτρονικά στο e-mail : anatomeio-ekpa[at]med.uoa[dot]gr από σήμερα και μέχρι την  Τετάρτη, 16/9/2020. (Οι φοιτητές θα πρέπει να δηλώνουν στο e-mail που θα αποστείλουν το ονοματεπώνυμό τους, το εξάμηνο στο οποίο ανήκουν, τον αριθμό μητρώου τους και το μάθημα στο οποίο θέλουν να εξεταστούν).
  • Υπενθυμίζεται ότι: οι φοιτητές που θα συμμετάσχουν στην εξέταση αυτή, πρέπει να έχουν ήδη δηλώσει ότι θα εξεταστούν στο συγκεκριμένο μάθημα (στην Γραμματεία της Σχολής), ώστε να περιλαμβάνονται στις σχετικές (ηλεκτρονικές) καταστάσεις Βαθμολογίας.
  • Απαραίτητη η φοιτητική ταυτότητα (τρίπτυχο).

Αθήνα, 1η Σεπτεμβρίου 2020

Εκ του Εργαστηρίου