ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΦΟΙΤΗΤΗ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ)-(8-7-2020)

Θέμα: Επιβεβαίωση συμμετοχής φοιτητή στην εξέταση του μαθήματος Φυσιολογία-Φαρμακευτικής (Περιόδου Ιουνίου)-(8-7-2020)

Έχει δημοσιευθεί ανακοίνωση στο μάθημα Φυσιολογία - Φαρμακευτικής.

Μήνυμα:

(για τους φοιτητές του Φαρμακευτικού Τμήματος)

Σύμφωνα με την από 28/5/20 απόφαση (ΑΔΑ: ΨΜΛΓ46ΨΖ2Ν-ΥΝΞ) της Συγκλήτου του ΕΚΠΑ σχετικά με τον καθορισμό τρόπου και μέσων διεξαγωγής των εξετάσεων του εαρινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 σε όλα τα προγράμματα σπουδών του ΕΚΠΑ, σας ενημερώνουμε ότι,

η εξέταση του μαθήματος Φυσιολογία για τους επι πτυχίω φοιτητές, περιόδου Ιουνίου 2020, θα διεξαχθεί με γραπτή εξέταση με φυσική παρουσία την Τετάρτη 8 Ιουλίου 2020 και ώρα 18:00 στο αμφιθέατρο ΝΑΒΟ της Ιατρικής Σχολής, Μικράς Ασίας 75- Γουδή (παρακαλούνται οι φοιτητές να προσέρχονται 15’ νωρίτερα από  την ώρα έναρξης των εξετάσεων)

Καλείστε να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας στις εξετάσεις με φυσική παρουσία του ήδη δηλωθέντος μαθήματος για την τρέχουσα εαρινή περίοδο, μέχρι την Τρίτη 7 Ιουλίου 2020.

Οι φοιτητές που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες σύμφωνα με την υπ΄ αριθμ  ΔΙΔΑΔ/Φ.64/346/9011 Υ.Α. και επιθυμούν να εξεταστούν εξ αποστάσεως προφορικά οφείλουν να αποστείλουν τεκμηριωμένο αίτημα στην ηλεκτρονική διεύθυνση ekvalai[at]med.uoa[dot]gr

Οι φοιτητές με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες που επιθυμούν να εξεταστούν εξ αποστάσεως προφορικά και έχουν ήδη στην κατοχή τους βεβαίωση από τον σύμβουλο Καθηγητή ΦμΑ δεν καταθέτουν τεκμηριωμένο αίτημα.

Για να δηλώσετε συμμετοχή...πατήστε εδώ!

Εκ του εργαστηρίου