ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Δ’ ΕΤΟΥΣ 2020 - 2021 (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ)

Εθνικόν και Καποδιστριακόν

Πανεπιστήμιον Αθηνών

ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ

Αθήνα, 17 – 9 – 2020

Θέμα: Εγγραφή στα εργαστήρια Δ’ έτους (Εργαστήριο Φαρμακευτικής Ανάλυσης και Εργαστήριο Φαρμακευτικής Τεχνολογίας)

Μετά την εκκαθάριση της πλατφόρμας (διαγραφή όλων των ονομάτων), καλούνται οι φοιτητές του Δ’ έτους να εγγραφούν στα εργαστήρια του έτους τους στο eclass.uoa.gr/courses/PHARM162/

μέχρι την Κυριακή 27/9/2020.

Αφού κάνετε εγγραφή στο μάθημα (με e-mail και αριθμό μητρώου) να ενταχθείτε στην ομάδα «ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Δ’ΕΤΟΥΣ 2020-2021», εκτός αν ανήκετε σε ευπαθείς ομάδες, οπότε θα ενταχθείτε στην ομάδα «ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΝΗΚΟΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΕΥΠΑΘΕΙΣ ΟΜΑΔΕΣ».

Σημειώνετε πως φέτος, λόγω της ιδιαιτερότητας/αβεβαιότητας της χρονιάς η ένταξη σας στις ομάδες των εργαστηρίων θα γίνει από εμάς.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Να εγγραφούν ΜΟΝΟ όσοι θα ασκηθούν στα Εργαστήρια τη νέα ακαδημαϊκή χρονιά 2020-2021.

Επίσης, όσοι πρόκειται να ασκηθούν μόνο στο ένα από τα 2 εργαστήρια να το δηλώσουν στο idotsik@pharm.uoa.gr (Ι. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ)

Οι υπεύθυνοι των εργαστηρίων

Π. Δάλλας, Ι. Ντότσικας