ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΠΟΥ ΠΑΣΧΟΥΝ ΑΠΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Εθνικόν και Καποδιστριακόν

Πανεπιστήμιον Αθηνών

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Πανεπιστημιόπολη

Ζωγράφου  Τ.Κ. 157 84

Τηλ.: 210 7274058

Fax. : 210 7274059

e-mail: secr[at]pharm.uoa[dot]gr

Αθήνα  14.10.2020

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Εγγραφές των εισαγομένων στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 με την ειδική κατηγορία ατόμων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις (5%) .

Οι εγγραφές της εν λόγω κατηγορίας θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη   20/10/2020  και  ώρα  11:00 π.μ.  στη Γραμματεία του Τμήματος Φαρμακευτικής.

Τα  δικαιολογητικά εγγραφής βρίσκονται στον παρακάτω σύνδεσμο:

Όλες οι ανωτέρω διαδικασίες εγγραφής ολοκληρώνονται  είτε από τον ίδιο τον υποψήφιο ή από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτόν πρόσωπο.

Κατά την εγγραφή θα τηρηθούν όλα τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού . ( Τήρηση αποστάσεων, υποχρεωτική χρήση μάσκας, κ.λπ.).

Από τη Γραμματεία του Τμήματος