ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ, ΑΝΑΠΤΥΞΗ, ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΙΟΔΡΑΣΤΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ" ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ?

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καλούνται οι  Μεταπτυχιακοί Φοιτητές του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Φαρμακευτικής: «Απομόνωση, Ανάπτυξη, Παραγωγή & Έλεγχος Βιοδραστικών Φυσικών προϊόντων» με ακαδημαϊκό έτος εγγραφής 2021-2022, όπως προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος την Παρασκευή  22/Οκτωβρίου/2021  και ώρα 9:00 – 10:00 για να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους.

Όλες οι ανωτέρω διαδικασίες εγγραφής ολοκληρώνονται  είτε από τον ίδιο τον φοιτητή  ή από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτόν πρόσωπο.

Κατά την εγγραφή θα τηρηθούν όλα τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού. ( Τήρηση αποστάσεων, υποχρεωτική χρήση μάσκας, κ.λ.π.).

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

Μία (1) φωτογραφία.

Υπεύθυνη δήλωση (επισυνάπτεται).

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία του Τμήματος ως εξής:

• μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Γραμματείας secr[at]pharm.uoa[dot]gr
  • τηλεφωνικά, σε καθημερινή βάση, στο τηλέφωνο 210.727.4666
  • σε έκτακτες περιπτώσεις, δια ζώσης, αποκλειστικά κατόπιν πρότερης τηλεφωνικής επικοινωνίας με τη Γραμματεία.

Επισημαίνεται ότι στο πλαίσιο της μηχανογράφησης της λειτουργίας των ΠΜΣ του ΕΚΠΑ, οργανώνεται συστηματική δράση για την ένταξη όλων των ΠΜΣ του Πανεπιστημίου στην νέα εφαρμογή φοιτητολογίου «Unitron». Αυτό έχει ως αποτέλεσμα η έκδοση πιστοποιητικού εγγραφής για τους Μεταπτυχιακούς  Φοιτητές με ακαδημαϊκό έτος εισαγωγής 2021-2022 να μπορεί να πραγματοποιηθεί από το δεύτερο δεκαπενθήμερο Νοεμβρίου 2021.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ, ΑΝΑΠΤΥΞΗ, ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΙΟΦΡΑΣΤΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

Από τη Γραμματεία

13/10/2021