ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ: "ΚΛΙΝΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ", "ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ" ΚΑΙ "ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ-ΔΕΡΜΑΤΟΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓ?

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καλούνται οι  Μεταπτυχιακοί Φοιτητές των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Φαρμακευτικής: «Κλινική Φαρμακευτική», «Βιομηχανική Φαρμακευτική» και «Κοσμητολογία-Δερματοφαρμακολογία» με ακαδημαϊκό έτος εγγραφής 2021-2022, όπως προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος ανά πρόγραμμα ως εξής:

1) ΚΛΙΝΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ

την Τρίτη  19/Οκτωβρίου/2021  και ώρα 10:00 – 11:00 για να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους.

2) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ

την Τετάρτη  20/Οκτωβρίου/2021  και ώρα 9:00 – 10:00 για να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους.

3) ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ-ΔΕΡΜΑΤΟΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ

την Πέμπτη  21/Οκτωβρίου/2021  και ώρα 12:00 – 13:00 για να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους.

Όλες οι ανωτέρω διαδικασίες εγγραφής ολοκληρώνονται  είτε από τον ίδιο τον φοιτητή  ή από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτόν πρόσωπο.

Κατά την εγγραφή θα τηρηθούν όλα τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωναϊού.  ( Τήρηση αποστάσεων, υποχρεωτική χρήση μάσκας, κ.λ.π.).

Απαραίτητο δικαιολογητικό:

Μία (1) φωτογραφία.

Υπεύθυνη δήλωση (επισυνάπτεται).

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία του Τμήματος ως εξής:

• μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Γραμματείας secr[at]pharm.uoa[dot]gr
  • τηλεφωνικά, σε καθημερινή βάση, στο τηλέφωνο 210.727.4666
  • σε έκτακτες περιπτώσεις, δια ζώσης, αποκλειστικά κατόπιν πρότερης τηλεφωνικής επικοινωνίας με τη Γραμματεία.

Επισημαίνεται ότι στο πλαίσιο της μηχανογράφησης της λειτουργίας των ΠΜΣ του ΕΚΠΑ, οργανώνεται συστηματική δράση για την ένταξη όλων των ΠΜΣ του Πανεπιστημίου στην νέα εφαρμογή φοιτητολογίου «Unitron». Αυτό έχει ως αποτέλεσμα η έκδοση πιστοποιητικού εγγραφής για τους Μεταπτυχιακούς  Φοιτητές με ακαδημαϊκό έτος εισαγωγής 2021-2022 να μπορεί να πραγματοποιηθεί από το δεύτερο δεκαπενθήμερο Νοεμβρίου 2021.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΚΛΙΝΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ" ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ" ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ-ΔΕΡΜΑΤΟΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ " ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

ΓΙΑ  ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

Από τη Γραμματεία

13/10/2021