ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-21

Παρακαλούνται οι φοιτητές που έχουν εισαχθεί στο Τμήμα μας με την κατηγορία των αθλητών για το ακαδ. έτος 2020-21 να υποβάλουν (επιπλέον των υποχρεωτικών) στη Γραμματεία τα ακόλουθα δικαιολογητικά :

1. Φωτοαντίγραφο αστυνομικής ταυτότητας και των δύο όψεων
  2. Φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας (πρόσφατη, έγχρωμη ή ασπρόμαυρη, σε ουδέτερο φόντο και να απεικονίζει ευκρινώς μόνο το πρόσωπό σας)
  3. Το pdf της ηλεκτρονικής αίτησης εγγραφής στην πλατφόρμα του Υπουργείου
  4. Υπεύθυνη δήλωση όπου θα αναφέρεται ότι τα δικαιολογητικά που υποβάλετε είναι γνήσια αντίγραφα των προτοτύπων, καθώς και ότι δεν είστε γραμμένοι σε άλλη σχολή. (ισχύει γιά τους πρωτοετείς)
  5. Τον Αριθμό Μητρώου Κοινωνικής Ασφάλισης (ΑΜΚΑ) [απλή εκτύπωση από την ηλεκτρονική ιστοσελίδα https://www.amka.gr/AMKAGR/

H αποστολή των δικαιολογητικών θα γίνει ηλεκτρονικά στο email της Γραμματείας του Τμήματος:

secr@pharm.uoa.gr  με την ένδειξη: ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΟΥ

Από τη Γραμματεία