ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ 14/12/2022

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Η ορκωμοσία των μεταπτυχιακών φοιτητών του Τμήματος Φαρμακευτικής, οι οποίοι περάτωσαν επιτυχώς όλα τα προβλεπόμενα μαθήματα στο πρόγραμμα μεταπτυχιακών σπουδών, για τη λήψη του αντίστοιχου Διπλώματος ΜεταπτυχιακώνΣπουδών, έχοντας παράλληλα ολοκληρώσει τηδιπλωματική τους εργασία, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη14 Δεκεμβρίου 2022  και ώρα 11:00 πμ. στην Αίθουσα ΑΦΧ (ΚλέωνΤσέτης).

Για τη συμμετοχή των μεταπτυχιακών φοιτητών, σύμφωνα με τα παραπάνω, στην ορκωμοσία, είναι απαραίτητο να έχουν πραγματοποιηθεί επιτυχώς τα κάτωθι:

Α) η αποστολή στο eknikola[at]pharm.uoa[dot]gr συμπληρωμένων, υπογεγραμμένων και σαρωμένων των εντύπων που επισυνάπτονται, δηλαδή της αίτησης ορκωμοσίας και της βεβαίωσης/ υπεύθυνης δήλωσης έως τις 5/12/2022. Επισημαίνεται ότι, η βεβαίωση/ υπεύθυνη δήλωση πρέπει να φέρει επιπλέον και την υπογραφή του επιβλέποντα.

Β) να ολοκληρώσουν τη διαδικασίαγια την κατάθεση των διπλωματικών τους εργασιώνστην πλατφόρμα «ΠΕΡΓΑΜΟΣ» μέσω της ηλεκτρονικής διεύθυνσης της πλατφόρμας pergamos.lib.uoa.gr (πληροφορίες στα συνημμένα αρχεία και στον ιστότοπο της Βιβλιοθήκης).

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία του Τμήματος στo τηλέφωνο 210 7274666 και στο eknikola[at]pharm.uoa[dot]gr.

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΕΒΑΙΩΣΗ/ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ