ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ "ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ" 2019-2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ

ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Σύμφωνα με το Πρόγραμμα Εξετάσεων του Φαρμακευτικού τμήματος, καλούνται οι παραπάνω φοιτητές σε προφορική εξέταση στο μάθημα «ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ», την Τρίτη14η Ιουλίου2020 και ώρα 11:30 – 13:00.

-Η συγκέντρωση των φοιτητών θα γίνει στον χώρο προ της Αίθουσας Ανατομών του Εργαστηρίου Ανατομικής (1ος όροφος κτίριο 4) σύμφωνα με τα μέτρα προστασίας της ‘ Κ.Υ.Α.’ που αφορούν στη νόσο ‘ covid-19 ’.

• Δηλώσεις συμμετοχής: είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ και μπορούν να γίνουν ηλεκτρονικά στο e-mail : anatomeio-ekpa[at]med.uoa[dot]gr από σήμερα και μέχρι την  Παρασκευή, 10/7/2020. (Οι φοιτητές θα πρέπει να δηλώνουν στο e-mail που θα αποστείλουν το ονοματεπώνυμό τους, το εξάμηνο στο οποίο ανήκουν και τον αριθμό μητρώου τους).
  • Υπενθυμίζεται ότι: οι φοιτητές που θα συμμετάσχουν στην εξέταση αυτή, πρέπει να έχουν ήδη δηλώσει ότι θα εξεταστούν στο συγκεκριμένο μάθημα (στην Γραμματεία της Σχολής), ώστε να περιλαμβάνονται στις σχετικές (ηλεκτρονικές) καταστάσεις Βαθμολογίας.
  • Απαραίτητη η φοιτητική ταυτότητα (τρίπτυχο).

Αθήνα, 2η Ιουνίου 2020

Εκ του Εργαστηρίου