ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΟΜΟΓΕΝΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Πανεπιστημιόπολη Ζωγράφου, Ζωγράφου 157 84

Αθήνα  08.10.2020

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Εγγραφές Εισαγομένων στα Τμήματα/Εισαγωγικές Κατευθύνσεις και στις Σχολές της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης με τις ειδικές κατηγορίες των Ελλήνων του Εξωτερικού, των τέκνων Ελλήνων υπαλλήλων που υπηρετούν στο εξωτερικό και των Ελλήνων αποφοίτων ξένων λυκείων του εξωτερικού ( ΟΜΟΓΕΝΕΙΣ) για το Ακαδ.  ΄Ετος  2020—2021

Οι εγγραφές της εν λόγω κατηγορίας θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 12/10/2020 και ώρα 10:00 πμ στη Γραμματεία του Τμήματος Φαρμακευτικής.

Για τα απαιτούμενα δικαιολογητικά ανά κατηγορία, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:  https://www.minedu.gov.gr/exetaseis-2/ellines-exoterikou-m/ell-ex-mixanografiko/45831-20-07-20-oi-odigies-gia-tin-eisagogi-stin-tritovathmia-ekpaidefsis-tis-elladas-ellinon-eksoterikoy-kata-to-akadimaiko-etos-2020-2023).

Όλες οι ανωτέρω διαδικασίες εγγραφής ολοκληρώνονται είτε από τον ίδιο τον υποψήφιο ή από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτόν πρόσωπο.

Κατά την εγγραφή θα τηρηθούν όλα τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού.  ( Τήρηση αποστάσεων, υποχρεωτική χρήση μάσκας κ.λπ.)

Από τη Γραμματεία του Τμήματος