ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

2020-2021 EΓΓΡΑΦΗ ΣΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Γ’ ΕΤΟΥΣ (ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ, ΒΙΟΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΟΓΝΩΣΙΑΣ)

Προσκαλούνται οι φοιτητές του Γ’ έτους να εγγραφούν στα εργαστήρια του έτους τους στην αντίστοιχη πλατφόρμα που έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος, μέχρι την Δευτέρα 21/9/2020.

Οι φοιτητές του Α’ τμήματος θα ασκηθούν στο εργαστήριο Φαρμακευτικής Χημείας στο χειμερινό εξάμηνο και στα εργαστήρια Βιοφαρμακευτικής-Φαρμακοκινητικής και Φαρμακογνωσίας στο εαρινό εξάμηνο.

Οι φοιτητές του Β’ τμήματος θα ασκηθούν στο εργαστήριο Φαρμακευτικής Χημείας στο εαρινό εξάμηνο και στα εργαστήρια Βιοφαρμακευτικής-Φαρμακοκινητικής και Φαρμακογνωσίας στο χειμερινό εξάμηνο.

Όσοι Φοιτητές θα ασκηθούν ΜΟΝΟ στο εργαστήριο Βιοφαρμακευτικής-Φαρμακοκινητικής ή ΜΟΝΟ στο εργαστήριο Φαρμακογνωσίας ή ΜΟΝΟ στο εργαστήριο Φαρμακευτικής Χημείας θα εγγραφούν στο Τμήμα Γ'.